1000₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! 1000₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Hakkımızda

FİRMA PROFİLİMİZ
Firmamız 1973 yılında Yerişler AVM ünvanı ile müşterilerimizin zücaciye, küçük ev aletleri ve ev aksesuar tasarımı ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuş, Giresun şehir merkezindeki mağazamız ile faaliyete başlamıştır. İlk aşamada Giresun merkezde 600 m2 alana sahip 2 katlı  mağazamızda gerçekleştirilmiştir. Sonraları artan talepleri karşılamak amacı ile 2015 yılında ilk şubesi olan 2 katlı 500 M2 alana sahip Ordu altınordu ilçesinde UĞUR AVM MUTFAK EŞYALARI İNŞ.TUR.SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.adı altında şirketleşmiş, 2019 yılı son çeyreğinde 2. Şubesi olan uğur outlet mağazasını Giresun merkezde faaliyete geçirmiştir. Mağazalarımız sektörde çalışan kapasitesini arttırarak perakende satışına devam etmektedir. Halen şirketimiz Giresun merkez 2 ordu altınordu 1 adet mağazalarımızda zücaciye, küçük ev aletleri, cam eşya, hediyelik eşya, kırtasiye, çelik eşya olarak bin bir çeşit ve seçenekle perakende satış alanlarında müşterilerimize hizmet vermektedir.
VİZYONUMUZ
Züccaciye, Küçük Ev aletleri, Ev tekstil, aksesuar, Hediyelik eşya, cam eşya, kırtasiye , çelik eşya olarak Sektöründe Yeniliklere Öncülük Edip, Kaliteli Ürünlerle Müşteri Memnuniyetini Sağlamak, Tüketici Haklarına Duyarlı, Kullanışlı, Sağlıklı, Arz ve Taleplere Cevap Verebilen Kaliteli Ürünler Sunmaktır. Müşteri İhtiyaçlarını Doğru Bir Şekilde Analiz Ederek Sektörde Aranan Bir Firma Olmaktadır.
MİSYONUMUZ
Müşterilerimize Beklediklerini Değil; Beklentilerinden Ötesini Sunarak, Kaliteli hizmet Çizgileriyle Evde Geçirilen Zamanın En Keyiflisini Müşterilerine Yaşatmaktadır. Yenilik ve Yaratıcılığı İşimizin Ayrılmaz Bir Parçası Olarak Görmekteyiz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...